Atribuită Cumpărare directă

Pretul include materialul , incarcarea , transportul la distanta de 75 km in locatia Draganesti Vlasca si transportul pe amplasament la destinatia ceruta de beneficiar .

Număr anunț
DA25209759
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
EUROGES HOLDING SRL (CUI 21865056)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.225 RON
Valoare atribuită
59.225 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.225 RON

din 59.225 RON estimat