Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta laser Hp Pro M15A, neceasra pt imprimarea documentelor redactate de catre compartimentul Resurse umane din cadrul SPIGM Deva

Număr anunț
DA25208346
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,63 RON
Valoare atribuită
175,63 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,63 RON

din 175,63 RON estimat