Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara doreste sa achizitioneze servicii de revizie tehnica anuala pentru 2 autoturisme marca Dacia DUSTER . Autoturismele au fost achizitionate in cadrul proiectului POIM cod SMIS 125887. Prezenta achiziție este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviară (A.R.F.) in cadrul proiectului POIM 2014+125887 (Contract definantare nr. 26-RUIC 77/16.01.2019). Autoturismele care fac obiectul prezente achiziții (servicii de revizie) sunt: Dacia DUSTER cu nr. de inmatriculare B 401 RRA; Dacia DUSTER cu nr. de inmatriculare B 400 RRA.
- Număr anunț
- DA25253304
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.305,13 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.