Atribuită Cumpărare directă

Polita RCA valabila pentru 25.03.2020- 24.03.2021

Număr anunț
DA25225489
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 (CUI 17761979)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048 RON
Valoare atribuită
2.048 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.048 RON

din 2.048 RON estimat