Atribuită
Cumpărare directă
SPALATOR INOX CU 1 CUVA 700*700*850mm Dimensiuni produs : 700x700x850 mm. (L x l x h) * picioare inox reglabile +30mm Spalatorul - confectionat integral din otel inoxidabil, cu finisaj Scotch Brite. cu inaltator de perete de 50 mm , fiind foarte rezistent prin structura robusta . Cuve fonoabsorbante de dimensiune 500x500x300 mm, realizate prin presare si rotunjite la colturi ; margini ambutisate antipicurare Reglajul pe inaltime al picioarelor stabilizeaza masa de lucru in functie de conditiile specifice spatiului unde este amplasata; profilele din inox de 40x40 mm confera stabilitate si suporta greutate mai mare. Colturile finisate perfect nu permit infiltrarea murdariei ajutand astfel la mentinerea standardelor de igiena impuse de reglementarile in vigoare. Conditii de igena Nu folositi substante abrazive deoarece ar putea duce la zgariere. Nu folositi bureti de sarma pentru sau cu insertii metalice : acestia pot lasa particule mici pe suprafata metalului si vor aparea probleme de ruginire. Nu uitati sa clatiti suprafata spalata: balustrada se poate pata la exterior. Este indicat sa o clatiti cu un furtun cu apa ( in cazul in care este exterioara ) sau cu un prosop imbibat in apa rece.
- Număr anunț
- DA25244296
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- INOX&MOBILIER HORECA SRL (CUI 37658529)
- Cod CPV
- 39141000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.990 RON
- Valoare atribuită
- 8.990 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.