Atribuită Cumpărare directă

Usi de acces din PVC si geam termopan/panel-hale lactate din Piata Centrala si Piata Craiovita Big - 11BUC, CONFORM CONTRCAT, CAIET DE SARCINI NR.2801/13.02.2020

Număr anunț
DA25239294
Autoritate contractantă
S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
Furnizor / câștigător
WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
Cod CPV
44221200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.119 RON
Valoare atribuită
13.119 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.119 RON

din 13.119 RON estimat