Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE UNT; MARGARINA; IAURT; OUA; BR TOPITA; PULPE; MERE; CARTOFI; CEAPA; MORCOVI; TELINA; SFECLA ROSIE; VARZA NOUA; CONSERVA PESTE; FASOLE GALBENA; CASTRAVETI MURATI; ULEI; ZAHAR; PASTE; FIDEA; GEM; OREZ; BOIA DULCE; PIPER NEGRU; PESMET; MALAI; FAINA; PRAJITURA MAGURA; CROISSANT; CEAI; VARZA MURATA

Număr anunț
DA25211872
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.570,16 RON
Valoare atribuită
2.570,16 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.570,16 RON

din 2.570,16 RON estimat