Atribuită Cumpărare directă

Sigiliu din material plastic reglabile si cu sistem de inchidere pe pastila metalica. Sigiliu standard inseriat si personalizat,incepand cu seria DSVSA TR10001

Număr anunț
DA25244885
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN (CUI 4652759)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat