Atribuită
Cumpărare directă
-Material (subtire) pentru confectionat cearceafuri de unica folosinta - fata de perna impermeabila, fas albastru medical, dimensiune 55*40 -Perna, dimenasiune 50*35*10 cm Perna hipoalergenica microfibra cu inaltime si duritate reglabila prin ajustarea cantitatii de umplutura. In varianta nemodificata perna are o duritate ridicata, avand cu 40% mai multa umplutura decat o perna normala. Perna este lavabila la 40 grade cu contractii foarte mici chiar si la spalari repetate, fapt ce mareste perioada de utilizare a pernei. Perna se poate spala la temperaturi de pana la 40ngrade Material Folosit: material exterior 100% microfibra poliester, umplutura: 100% fibra poliester hipoalergenica Dimensiunea Produsului: Latime 50 cm, Lungime 35 cm inaltime de 10 cm la mijloc -PARAVAN MEDICAL CU 2 ELEMENTI PANZA LAVABILA, CADRU INOX -Cutie Pvc, manere diferite culori, 25*30*15 cu capac ( 7 bc/cutii culoarea rosie, 7 bc/ cutii culoarea albastre, 7 bc/cutii culoarea verzi) - Cutie Pvc, manere diferite culori, 30*45*15, cu capac
- Număr anunț
- DA25217308
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 19231000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.993,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.993,50 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.