Atribuită Cumpărare directă

Roata de masurare Bosch Professional GWM 32- 1 bucata Masina de gaurit/insurubat cu acumulator GSR 18V-60C- 1 bucata Polizor unghiular cu acumulator GWS 18-125 V-LI - 1 bucata Polizor unghiular 230 mm, 2400 W GA9030RF01- 2 bucati

Număr anunț
DA25231949
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.638 RON
Valoare atribuită
4.638 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.638 RON

din 4.638 RON estimat