Atribuită
Cumpărare directă
COVOR ANTISEPTIC..............................................................69RONX5BUC=345 SPIRT......................................................................................7.50RONX12BUC=90 DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE BACTISET LA 5L..........66.90RONX2BUC=133.8 DEZINFECTANT MAINI 1L HYGENIUM................................99RONX2BUC=198 PUVERIZATOR.......................................................................6.5 RONX6BUC=39 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ TOTAL 805.80
- Număr anunț
- DA25245643
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MARIA FILOTTI (CUI 4343176)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 805,80 RON
- Valoare atribuită
- 805,80 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.