Atribuită Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole

Număr anunț
DA25215816
Autoritate contractantă
Comuna Radesti (Consiliu Local Radesti) (CUI 4562281)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,84 RON
Valoare atribuită
342,84 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,84 RON

din 342,84 RON estimat