Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR - 70 BUC=4,3193 LEI/BUC ; SAPUN LICHID - 70 BUC = 4,1933 LEI/BUC ; MANUSI UNICA FOLOSINTA - 3 CT = 13,3613 LEI/BUC

Număr anunț
DA25246468
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
39831600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635,97 RON
Valoare atribuită
635,97 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

635,97 RON

din 635,97 RON estimat