Atribuită
Cumpărare directă
Montare lampa de operatie SIMEON MEDICAL. Operatiuni: - demontare lampa de operatie STERIS - adaptare flansa de prindere pe tavan la lampa SIMEON MEDICAL - adaptare tub central de coborare la lampa SIMEON MEDICAL si inaltimea salii de operatie - demontare si inlocuire cablaje de alimentare cu altele noi - montare panou de comenzi si realizare cablare comenzi - reglare verticalitate tub de coborare - fixare lampa SIMEON MEDICAL pe montura flansa + tub central adaptate - reglare frane brate - teste functionale lampa SIMEON MEDICAL
- Număr anunț
- DA25248349
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 51400000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.940 RON
- Valoare atribuită
- 1.940 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.