Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montare glasvant PVC cu desfacerea parapetului existent din bca la balconul apartamentului situate in B-dul Dacia nr.55 Bl. DD5, Et.7, loc. Iasi, Jud.Iasi . conform contract 7352/10.03.2020

Număr anunț
DA25250115
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
ART CONSTRUCT SRL (CUI 37389129)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.032 RON
Valoare atribuită
8.032 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.032 RON

din 8.032 RON estimat