Atribuită Cumpărare directă

Ghivece din plastic – diametrul ø 10, culoare neagra, necesare in ciclul de productie dendro-floricol, aferent anului 2020. Cantitatea este de 1.000 buc. Setul contine 100 bucati X 10 de seturi. Pret pe bucata este 0,1252 lei fara TVA. Pret pe setul de 100 bucati este 12,52 lei fara TVA.

Număr anunț
DA25258745
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,20 RON
Valoare atribuită
125,20 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,20 RON

din 125,20 RON estimat