Atribuită Cumpărare directă

Registrul centralizator 2020-2024x 112 p(x4/t2-25/35 cm)-1 buc, Registru agricol 2020-2024 (50 gospx600p ,caracteristici dimensiuni X4/t2-25/35cm) -45 buc

Număr anunț
DA25258657
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4971960)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.861,56 RON
Valoare atribuită
2.861,56 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.861,56 RON

din 2.861,56 RON estimat