Atribuită
Cumpărare directă
Frizeria Caminului pentru persoane varstnice inlocuieste aparatul de tuns defect cu unul nou avand urmatoarele caracteristici : Fara fir: Da Autonomie: 120 minute Tip alimentare: Acumulator Trepte viteza: 1 Trepte taiere: 60 Interval lungimi taiere: 0.5 - 42 mm Material lame: Inox Autoascutire: Nu Functii si accesorii Altele: Motor Turbo 3 piepteni Latime cutit: 41 mm Precizie (dimensiunea pasilor): 0.2 mm/1 mm Dispozitiv de taiere detasabil si lavabil Caracteristici tehnice Tip acumulator: Li-Ion Durata de incarcare: 1 ora Culoare: Gri;
- Număr anunț
- DA25258636
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39712100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,69 RON
- Valoare atribuită
- 243,69 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.