Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistență tehnică software pentru sistemul informatic de evidență a operațiunilor financiar-contabile „expert bugetar”: - verificarea si validarea automata a dezvoltarii conturilor conform Ordinului 2021/2013, actualizat, OMFP 529/2016, OMFP 2373/2016, OMFP 1176/2013; - generarea automata a pdf-urilor pentru raportările lunare în Forexebug; - generarea automata a pdf-urilor pentru raportările trimestriale în Forexebug; - verificarea automata a corelatiilor dintre formulare; - actualizarea automata a pdf-urilor din programul de contabilitate in ultima versiune oficiala de pe site-ul Forexebug.
- Număr anunț
- DA25240770
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72212440-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.