Atribuită Cumpărare directă

achizitie de alonje arhivare de mare capacitate , alonje arhivare plastic, plic B4 cu burduf, plic C5 162x229mm siliconic alb, plic C4 229x324mm siliconic alb, plic DL 110x 220mm siliconic alb, dosar plic, coperti dosare arhivare cotor 5cm cu snur si alonja de mare capacitate, sfoare canepa

Număr anunț
DA25246515
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0608 Constanta (CUI 34452132)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965,52 RON
Valoare atribuită
965,52 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965,52 RON

din 965,52 RON estimat