Atribuită Cumpărare directă

Covor din polietilena tratata cu adeziv sensibil la peresiune, pentru retinerea particulelor foarte fine de praf de pe incaltaminte si rotile carucioarelor. Are o configuratie joasa, astfel incat nu este nevoie de nici un cadru. Nu lasa reziduri pe podea. Straturile (foitele) de polietilena sunt usor de indepartat. Acestea sunt numerotate consecutiv intr-un colt pentru a putea sti mereu cate straturi mai sunt de folosit si pentru a nu indeparta din greseala mai multe in acelasi timp Dimensiune: 46cm x 114,5cm U.M. - set x 30 foi

Număr anunț
DA25255393
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,80 RON
Valoare atribuită
542,80 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,80 RON

din 542,80 RON estimat