Atribuită Cumpărare directă

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!! RN 079 - 09.03.2020 HR 07 SMU ,078-09.03.2020 HR 19-09 SMU Bec stroboscopic pentru rampa luminoasa P8000 / Phoenix

Număr anunț
DA25231840
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanță Județean Harghita, Miercurea-Ciuc (CUI 7600215)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat