Atribuită Cumpărare directă

Detaliile procesului de spalare a) Degresarea membranei de depunerile de calcar, cu solutii speciale care nu reduc durata de viata a membranei, cu solutii ECO b) Prespalarea membranei cu jet; c) Spalarea membranei cu detergent lichid ECO; d) Evacuarea reziduurilor prin aspiratie si uscarea memebanei cu jet de aer cald; e) Verificarea gradului de uzura a membranei, cauzate in timp de depunerile de calcar, inclusiv a potentialilor pori existenti, cu lampa UV pentru comuna Stefan cel Mare, judetul Arges.

Număr anunț
DA25264754
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Cel Mare (Primaria Stefan Cel Mare) (CUI 4318393)
Furnizor / câștigător
HIGHBERG SOLUTION SRL (CUI 18520049)
Cod CPV
50514200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.865 RON
Valoare atribuită
6.865 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.865 RON

din 6.865 RON estimat