Atribuită
Cumpărare directă
Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) necesar pentru autovehicule din dotarea Primariei comunei Corni, judetul Botoşani (autoturism Logan, buldoexcavator JCB, aututilitara Ford, autospeciala pompieri, astfel: - 34 carnete a cate 25 file (50 lei/fila). - 16 carnete a cate 25 file (50 lei/fila). Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet. Costul unui carnet de bonuri valorice este de 1.252,56 lei (inclusiv TVA). Pentru o achizitie mai mare de 40 carnete, se va acorda o reducere de natura comerciala (discount) in valoare de 0,5% inclusiv TVA, din valoarea contractului, in conditiile semnarii contractului standard OMV Petrom Marketing SRL, si scutirea imprimatului.
- Număr anunț
- DA25246066
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CUI 3748503)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.905,78 RON
- Valoare atribuită
- 45.905,78 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.