Atribuită
Cumpărare directă
UAT Orasul Pucioasa prin Administratorul Public a solicitat achizitia unei drone Mavic Air Combo, controller smart, un set 5 filtre, memory card microSDXC 64 GB, adaptor SD, Hard Disk Portabil 2TB, USB 3.0, 2.5inch, Stabilizator DJI Osmo Mobile 3, Grey + Trepied + Carcasa, Adaptor Fixare GoPro Pe DJI Osmo Mobile.
- Număr anunț
- DA25219483
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.388,24 RON
- Valoare atribuită
- 5.388,24 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.