Atribuită
Cumpărare directă
41962150 CALGON AUTOMATIC 500G BU 6 37822350 IGIENOL DEZINF.CL.750ML BU 8 41669649 TRIUMF PT.ARAGAZ 375ML RE 10 61694048 AMBULEX MANUSI NIT.VIO.M. BU 2 39077466 COLGATE PER.MED.FR.1+1 BU 15 14983407 ALUFIX PUNGI PT CONGEL.6L BU 5 30216014 ALWAYS ULTRA PLUS DUO20BU PC 10 20649802 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 5 69676757 IDEEA H.ZONE FABI SAP.LIC BU 3 40719049 IGIENOL SAP.PROPOLIS 90G BU 50 15785025 FAMILY ACTIVE PAMATUF BAR BU 20 52737186 FA DEO AMAZONIA 150ML BU 15 31970486 FA DEO MIST.MOM.150ML TU 15 58369521 STR8 DEO SPRAY AHEAD 150M BU 30
- Număr anunț
- DA25198219
- Autoritate contractantă
- Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.642,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.642,33 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.