Atribuită Cumpărare directă

TUBULATURA FLEXIBILA OXIGEN SILICON TRANSPARENT CU CAPCANA APA,TUBULATURA FLEXIBILA OXIGEN SILICON TRANSPARENT NEEXPANDABILA CU BALON REZERVA AER

Număr anunț
DA25203802
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33157810-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.600 RON
Valoare atribuită
19.600 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.600 RON

din 19.600 RON estimat