Atribuită
Cumpărare directă
să presteze serviciile la standardele şi performanţele prevăzute în contract. să actualizeze cele două licențe Indaco Lege5 Descktop Premium + 2 rețele 60 utilizatori și 10 monoposturi să realizeze actualizarea zilnică a bazei de date. să acorde suport tehnic de luni până vineri, în intervalul 8,30 – 18,30 să acorde suport tehnic pe e-mail în orice zi a săptămânii Prestatorul este pe deplin responsabil pentru execuţia serviciilor.
- Număr anunț
- DA25186117
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.134,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.134,50 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.