Atribuită Cumpărare directă

Comprese sterile fabricate din tifon de o calitate superioara, margini pliate nedesirabile, 8 pliuri, 17 fire/cm², 100 % bumbac. Dimensiune: 10 cm x 10 cm. Ambalaj: 5 comprese / blister

Număr anunț
DA25188213
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33141118-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.700 RON
Valoare atribuită
17.700 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.700 RON

din 17.700 RON estimat