Atribuită Cumpărare directă

TARGA MOBILA INOX TM-2/L180 (Cod: 3150) Targa are 2 sectiuni: -sectiunea pentru trunchi, reglabila de la o la 50 grade, cu autoblocare la inaltimea dorita; -sectiune fixa pt picioare si sezut •cadru metalic si vopsit electrostatic, argintiu, picioare inox; •suporti din inox pentru protectie laterala; •blaturile sectiunilor din pal cu burete gros de 3 cm si tapiterie din piele ecologica, diverse culori; •mobila, 4 roti pivotante, Ø 200 mm, din care 2 cu frana; •structura demontabila; Caracteristici: -dimensiuni:1800x550x820(h) mm -cap rabatabil cu autoblocare tip piepten -picioare inox -obloane laterale rabatabile din inox -tapiterie imitatie de piele -placa antisoc -4 roti pivotante -blat poliuretan de 3 cm -suport perfuzie -chinga de blocat pacientul

Număr anunț
DA25227701
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33192160-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat