Atribuită Cumpărare directă

Laptop SMB ASUS ExpertBook P3540FA-EJ0759, 15.6 FHD (1920x1080), Anti- glare (mat), deschidere lid 180 grade; Intel Core i5-8265U (6M Cache, up to 3.90 GHz), video integrat Intel UHD Graphics 630, RAM 8GB DDR4 (8GB onboard), 1 slot liber, suporta maxim 16GB RAM; SSD 512GB M.2 NVME SATA3, Card Reader SDXC, NO ODD, Built-in speaker, HD Webcam, LAN 10/100/1000Mbps, WLAN 802.11ac (2x2) Dual Band, Bluetooth 4.2, FingerPrint Reader; Porturi: 2x USB3.1 Type A Gen1 / 2x USB3.1 Type C Gen1 / 1x RJ45 / 1x VGA / 1x HDMI 1.4 / 1x Audio Combo Jack; Adaptor 65W, Baterie fixa 4 celule Li-Ion 70Whr, Autonomie pana la 16 ore; Tastatura Chiclet, Culoare Grey, US Military grade 810G (heavy duty robustness); Greutate 1.76Kg, Dimensiuni 357x263x19.4mm (WxDxH), Securitate: TPM 2.0, BIOS Booting User Password Protection, Computrace ready from BIOS, Certificari: UL, CE Marking Compliance, FCC Compliance, BSMI, CCC, CB, Energy Star; ASUS Business Manager, Endless OS, Garantie 3 ani !!!

Număr anunț
DA25208936
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat