Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere solutie GPS compusa din hardware si software pentru management de flota, localizare, control si monitorizare flote auto prin GPS; se compune din hardware-ul (echipamentele GPS ce trebuiesc instalate pe vehicule si software-ul de monitorizare si localizare GPS a vehiculelor, carese utilizeaza pe baza de licenta software sub forma unei chirii lunare/sistem GPSprecum si dreptul de folosinta a dispozitivului GPS sunt incluse in rata lunara de chirie. Sunt incluse: costul GSM, al licentei de harti si mentenanta echipamentului GPS.

Număr anunț
DA25198385
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
Cod CPV
79714100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.781,16 RON
Valoare atribuită
4.781,16 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.781,16 RON

din 4.781,16 RON estimat