Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Brother MFC-L2712DW, laser monocrom A4, Duplex, Wireless

Număr anunț
DA25195943
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Furnizor / câștigător
ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI 14332522)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,99 RON
Valoare atribuită
798,99 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,99 RON

din 798,99 RON estimat