Atribuită Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC 50L GCV503820B11TSR TESY, DETERGENT PARDOSELI MIO 1L 9582 ASEVI, CREMA CIF ACTIVE/ULTRA WHITE 500ML AQUILA, SOLUTIE GEAMURI OCEAN 500ML NUFAR 56100 FARMEC, DOMESTOS MOUNTAIN FRESH 750ML AQUILA, CLOR 1L 222 SANO.

Număr anunț
DA25197927
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02041 (CUI 4301405)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
42161000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,85 RON
Valoare atribuită
587,85 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,85 RON

din 587,85 RON estimat