Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant medical rapid avand ca substanta activa peroxidul de hydrogen 50%, acidul citric si carbonatul de sodium, cu activitate bactericida, mycobactericida, fungicida, sporicida, virucida si effect dezinfectant inalt in maxim 15 minute. Flaconul contine 810g. PREZENTA ESTE COMANDA FERMA AVIZ MS

Număr anunț
DA25214089
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
EUROFISH TRADE SRL (CUI 12758271)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat