Atribuită Cumpărare directă

1. Kit Statie radio CB Midland Alan 52 DS + Antena PNI ML70 cu magnet 2. Casca cu microfon Midland MA31-L cu 2 pini cod C732.03 pt. Alan 52, Alan 42, G7, G9 etc.

Număr anunț
DA25192867
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI 16306031)
Cod CPV
32344230-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.294,36 RON
Valoare atribuită
2.294,36 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.294,36 RON

din 2.294,36 RON estimat