Atribuită
Cumpărare directă
DERO OZON+ BRIZA MARII 2K BU 1 SANO ANTI KALK WC 750ML BU 1 CIF CREAM 500ML+DOMESTOS BU 1 CIF POWER SHINE ANTI-CAL. BU 2 DOMESTOS P5 LIME 5X55G BU 1 DOMESTOS P5 OCEAN 5X55G BU 1 DOMESTOS P5 PINE 5X55G BU 1 DUCK WC BENZI PARF.CITR3B BU 2 DUCK WC BENZI PARF.PIN3BU BU 2 VILEDA MAN.MULTI.SENS.M/L BU 1 ALUF.SA.MEN.GALB.30BUC BU 1 FINO SAC GUNOI EASY 35L30 PG 1 SANO PAPER PROSOP MONOROL BU 2 CLINEO SERV.BACT.70BUC BU 2 GEROVITAL SAP.L.SP ANTIB BU 1 PERIE LUSTRU CU MANER PLS BU 1 FKL PALETA PENTRU MUSTE, BU 1
- Număr anunț
- DA25194619
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232,78 RON
- Valoare atribuită
- 232,78 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.