Atribuită
Cumpărare directă
EDUS.RO - prestarea de servicii de asigurare acces, asistenta tehnica,configurare si mentenanta Module platforma informatica EDUS: * MODUL SCIM -Organizeaza si gestioneaza documentatia aferenta sistemului de control intern; -Ofera modele de proceduri operationale si de sistem; -Ofera modele de formulare utilizabile în activitatea curenta; -Asigura acces pe baza de username si password conturilor solicitate de Beneficiar; -Are disponibila o sectiune dedicata pentru sesizari în sistem de ticketing; -Are disponibila o sectiune de “News” unde sunt publicate de catre Prestator informatii de interes general si oferte. *MODUL CEAC - Organizeaza si gestioneaza documentatia suport pentru desfasurarea activitatii în cadrul Comisiei pentru evaluarea si asigurarea calitatii; - Ofera modele de proceduri operationale; - Ofera modele de formulare utilizabile în activitatea curenta; - Asigura acces pe baza de username si password conturilor solicitate de Beneficiar; - Are disponibila o sectiune dedicata pentru sesizari în sistem de ticketing; - Are disponibila o sectiune de “News” unde sunt publicate de catre Prestator informatii de interes general si oferte. Oferta este valabila pentru Comuna Tunari, judetul Ilfov in conformitate cu solicitatarea de oferta nr. 2717/04.03.2020 si oferta nr. 2803/05.03.2020, implementare 1 luna, 9 luni mentenanta nu mai tarziu de 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA25211792
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 72267100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.200 RON
- Valoare atribuită
- 13.200 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.