Atribuită
Cumpărare directă
Sistem alarma la efractie: - Centrala de alarma Paradox -1 buc - Extensie centrala- 1 buc - Acumulator 12V/7A - 2 buc - Tastatura LED - 1 buc - Unitate de avertizare opto-acustica de exterior- 1 buc - Sirena de interior - 1 buc - Detector PIR - 10 buc - Suport detector PIR - 10 buc - Modul Panica mobila - 1 buc - Contact magnetic -3 buc - Materiale de prindere, si interconectare, proiectare, instalare, configurare, punere in functiune
- Număr anunț
- DA25195431
- Autoritate contractantă
- COMUNA FAURESTI (PRIMARIA COMUNEI FAURESTI,JUDETUL VALCEA) (CUI 2541738)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
- Cod CPV
- 35120000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.563,86 RON
- Valoare atribuită
- 4.563,86 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.