Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA - Conform Conditii de asigurare Groupama Asigurari, cf atasament Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: martie 2020 Riscuri asigurate rca - conform legislatiei in vigoare. B-40-RGD, B-40-RGF,B-40-RGW

Număr anunț
DA25192900
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE INVESTIGATII SI ANALIZA PENTRU SIGURANTA AVIATIEI CIVILE (CUI 27690298)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.666,27 RON
Valoare atribuită
3.666,27 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.666,27 RON

din 3.666,27 RON estimat