Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de internet de date mobile prin intermediul a 25 stick-uri acces internet. Valoarea pentru „Servicii de internet de date mobile prin 25 stick-uri acces internet mobil” este de 300 lei/lună fără TVA, respectiv 3.600 lei/an fără TVA Duarata contractului de servicii va fi de 12 luni

Număr anunț
DA25196796
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat