Atribuită Cumpărare directă

Serviciul social acordat în comunitate, Centru de Zi pentru Servicii Acordate in Comunitate Servicii prestate de centre de zi pentru copii si tineri cu handicap Servicii prestate de centre de zi de dezvoltare si educatie timpurie pentru copii

Număr anunț
DA25193667
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "CARITAS - ASISTENTA SOCIALA" FILIALA ORGANIZATIEI CARITAS ALBA IULIA (CUI 1213139)
Cod CPV
85312100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.134 RON
Valoare atribuită
49.134 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.134 RON

din 49.134 RON estimat