Atribuită Cumpărare directă

Dorim contractarea serviciilor de inventariere a activelor compuse din imobilizări corporale, necorporale și financiare aflate în patrimoniul Primăriei și Consiliului Local Negomir. Contractul presupune și inventarierea tuturor conturilor, care prezintă solduri la data efectuării inventarierii, prin situații analitice distincte. Totalul situațiilor analitice distincte astfel întocmite, se verifică cu soldurile conturilor sintetice corespunzătoare, care se preiau în ”Registrul - inventar”. Inventarierea se va realiza cu respectarea legislației în vigoare, la momentul efectuării.

Număr anunț
DA25201766
Autoritate contractantă
COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
Furnizor / câștigător
DANYCONSULT SRL (CUI 21682784)
Cod CPV
79210000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat