Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie reprezinta o comanda ferma si s-a initiat in baza ref 4118 si 4860 intocmite de catre Neonatologie si aprobate de catre conducerea unitatii

Număr anunț
DA25203866
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.445,40 RON
Valoare atribuită
3.445,40 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.445,40 RON

din 3.445,40 RON estimat