Atribuită Cumpărare directă

Instalarea, montajul si autorizarea ISCIR a unei centrale termice de 35 kW la sediul CNIPT, Municipiul Targu Jiu, conform Caietului de sarcini.

Număr anunț
DA25198453
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
39715200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.705 RON
Valoare atribuită
8.705 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.705 RON

din 8.705 RON estimat