Atribuită Cumpărare directă

Achizitie si montare centrala termica Scoala Generala Alexandru Stefulescu in conformitate cu specificatiile din caietul de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25198401
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
39715200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.462 RON
Valoare atribuită
5.462 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.462 RON

din 5.462 RON estimat