Atribuită
Cumpărare directă
Denumire: Ultrabook Lenovo 14'' IdeaPad S340, FHD IPS, Procesor Intel® Core™ i5-8265U (6M Cache, up to 3.90 GHz), 8GB DDR4, 1TB + 256GB SSD, GMA UHD 620, FreeDos, Abyss Blue Cod producator: 81N700MHRM Model Platforma IdeaPad S340 Display Diagonala 14 inch Rezolutie 1920 x 1080 pixeli Format Full HD Iluminare LED backlight Suprafata Anti-Glare Tehnologie ecran IPS Luminozitate 250 nits Procesor Producator Intel® Nume Intel® Core™ i5-8265U Processor (6M Cache, up to 3.90 GHz) Familie Intel® Core™ i5 din a opta generatie Whiskey Lake Model 8265U Nucleu Whiskey Lake Numar nuclee 4 Numar thread-uri 8 Frecventa 1,6 GHz Frecventa turbo max 3,9 GHz Smart Cache 6 MB Tehnologie 14 nm Procesor grafic integrat UHD 620 Putere maxima disipata 15 W Memorie Capacitate 8 GB Tip memorie DDR4 Frecventa 2400 MHz Sloturi RAM 1 Slot 1 4 GB Integrata 4 GB Stocare Capacitate HDD 1 TB Interfata SATA Tip Hard disk 2.5 inch Solid State Disk Da Capacitate SSD 256 GB Tip SSD M.2 PCIe (2242) Placa Video Producator chipset Intel Seria GMA Model UHD 620 Suport DirectX 12 Da Placa video Integrata Unitate Optica Unitate optica Nu Altele Nu are unitate optica integrata Sunet Sunet HD Audio Boxe 2-way Microfon incorporat Da Putere boxe 2x 2 W Sistem Stereo Conectivitate Wireless 802.11 ac Bluetooth 4.2 Porturi USB 3.0 2 USB-C 1x USB 3.1 Type C (Gen 1) HDMI 1 Iesire audio 1x Combo Baterie Tip Li-ion Putere 52.5 Whr Adaptor 65 W Dimensiuni Fizice Dimensiuni 322.7 x 230.5 x 17.9 mm Greutate 1.6 kg Software Sistem
- Număr anunț
- DA25188038
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.719,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.719,54 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.