Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): - SKODA SUPERB 3T, OT01ATL, 12 LUNI

Număr anunț
DA25195346
Autoritate contractantă
S.C LOCTRANS S.A (CUI 1517006)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.927,71 RON
Valoare atribuită
2.927,71 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.927,71 RON

din 2.927,71 RON estimat