Atribuită Cumpărare directă

conform oferta depusa la sediul Primariei Comunei Varias

Număr anunț
DA25212923
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Furnizor / câștigător
DC GREEN ROAD S.R.L. (CUI 40252279)
Cod CPV
45233120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435.230 RON
Valoare atribuită
435.230 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435.230 RON

din 435.230 RON estimat