Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: FAIRY 1.2LITRI 20X10,30; FOLIE ALUMINIU 45CMX150M 1X33; FORBISH DETARTRANT 1LITRU 10X3; RIVEX CLOR 4LITRI 15X12,2; SACI MENAJ 35LITRI 15X2,9; SACI MENAJ 60LITRI 15X3,2; SACI MENAJ 120LITRI 12X3,9; DOMESTOS 750ML 10X5,9; DERO MANUAL 1.8KG 10X13,9; CLORAMINA 200TABLETE 10X21,5; PROSOP RULOU MAXI6ROLE/BAX 3X41,4; PERFEX 10ROLE/BAX 16X7,5; CLIN CU PULVERIZATOR 10X5,55; CIF CREMA 500ML 10X5,63; BURETI PROFESIONALI 10/SET 4X7,55; MATURA PLASTIC M4 5X6,72; BARA LEMN 1.1M 5X1,2; ARIEL 10KG 2X86,97; ASEVI DETERGENT PARDOSELI 1LITRU 10X10,5; TRIUMF DEGRESANT 500ML 5X10,76; PRONTO LICHID LEMN 750ML 10X10,92; REZERVA MOP BUMBAC 250GR 20X3,19; DEZINFECTANT MAINI ZHIVASEPT 1LITRU 10X30,50; DERO MANUAL OZON 20KG 2X107,98; mai putin
- Număr anunț
- DA25204792
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ION MINCU (CUI 4666215)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475,15 RON
- Valoare atribuită
- 2.475,15 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.